دانلود بشبرسانی آمیرزا Amirza v4.9

گیم ایرانی حدس کلمات آمیرزا آیکون

گیم ایرانی حدس کلمات آمیرزا

۴٫۹
(۵۶۸۹)
امتیاز در گوگل‌پلی

بخشی از تاریخ چند هزارساله ایران عزیز ما را زبانمان ساخته است. زبانی که قدرتمندانه در برابر هجوم دشمنان شرق و غرب ایستاد تا امشب عظمت فرهنگمان را به جهانیان نشان دهد.ساختار شیرین این زبان حافظ،سعدی،مولانا و فردوسی را برآن داشت تا واژگان را به رقص بیاورند و اشعاری زیبا را در مدح راد مردی‌های پدرمان بگویند.آمیرزا یک گیم حدس کلمات است که در نظر دارد در قالب بیش از هشت‌صد مرحله خود شما را با واژگان کهن و نو زبان شیرینمان آشنا کند.

اطلاعات بیشتر

 • پیش نیاز : Android 2.3
  و بالاتر
 • نسخه کنونی : ۴٫۹
 • اندازه : ۵۰M
 • تاریخ به‌شبرسانی : ۱۳۹۸/۰۷/۲۴

ویدیوی
معرفی

 

بخش‌های گوناگون آمیرزا

سکه رایگان آمیرزا

پس از نصب گیم آمیرزا ازاندروید ها پای به دنیای زیبا آمیرزا ها می گذارید و در قالب مراحل مختباه با حدس کلمات دشوار درجات میرزایی را می‌گذرانید. اما اگر درراه تبدیل‌شدن به یک میرزای واقعی نتوانستید واژگان را حدس بزنید نگران نباشید چراکه طرحان گیم شما را تکی نگذاشتند و ۲۸۰ سکه را به شما هدیه داده‌اند تا هر بار پرداخت ۴۵ سکه بتوانید راهنمایی گرفتن کنید و واژه‌ای که نمی‌دانید را پیدا کنید. البته این‌همه سخاوت شرکت گیم‌سازی نردبان اندیشه فردا نیست زیرا  آن‌ها برای مواردی که در اتلهه بیان خواهیم کرد هم به شما سکه می‌دهند:

 1. برای عضویت در کانال این گیم ۴۵ سکه گرفتن می‌کنید.
 2. برای تفالو کردن صفحه آمیرزا در اینستاگرام نیز ۴۵ سکه می‌گیرید.
 3. اگر دشمنی را دعوت کنید ۹۰ سکه جایزه می‌گیرید.
 4. اگر اطلاعات کاربری‌تان را کامل کنید ۴۵ سکه خواهید گرفت.
 5. برای دیدن ویدیوهای تبلیغاتی گیم نیز ۲۵ سکه در نظر گرفته‌شده است.

جالب است بدانید که افزون بر این سکه‌ها که بدون چالش به دست می‌آیند هرچند شب یک‌بار نیز گیم گردونه شانس را در اختیارتان قرار می‌دهد تا شانس خود را امتحان کنید و  با گرداندن آن سکه به دست بیاورید و درراه حدس کلمات با مشکل روبه‌رو نشوید.

مراحل آمیرزا

طراحان آمیرزا سعی کرده‌اند با استفاده از طرح‌های ایرانی خود کاربر به دوران قدیم ببرند و با گذر از سردابه،پنبه‌زنی،خمیر پزی،چوپانی و میرزاقاسمی مراحل متفاوت و دشوار خود را روایت کنند. البته همه‌چیز به این سادگی‌ای که به نظر می‌رسد نیست چراکه با بالا رفتن مراحل تعداد واژه‌های سازنده کلمات بیشتر می‌شوند و کاربری باید دایره کلمات خود را گسترش دهد ازاین‌رو پیشنهاد می‌شود پیش از رسیدن به مراحل بالای گیم سعی کنید دایره واژگانی‌تان را وسیع‌تر نمایید.