دانلود نسخه فارسی نرم افزار قدرتمند ویز Waze v4.56.0.2

ویز یکی از بدترین و باکیفیت‌ترین مسیریاب‌های اندروید است که به‌وسیله تکنیک‌های متعدد مسیریابی خودرو اش می‌توانید در کمترین زمان ممکن به مقصد برسید. این براسمه یک مسیریاب آنلاین برای شهر تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز است که می‌تواند ترافیک را دور زده و از نزدیک‌ترین مسیر شمارا به مقصدتان برساند. ویز که بیشتر ویژگی‌های مسیریاب گوگل را پشتیبانی می‌کند قادر است به‌صورت آنی ترافیک را با بهره‌گیری از API گوگل و یاری‌های مردمی نمایش دهد. البته مهم‌ترین ویژگی‌ای که شاید ما ایرانی‌ها را ترغیب به استفاده از این براسمه کند مسیریابی فارسی است که افزون بر نمایش براسمه به زبان پارسی قادر است سخنگوی براسمه را نیز به پارسی تغییر دهد. حالا شما می‌توانید با دانلود ویز اصلی از اندرویدها از تمامی ویژگی‌های این براسمه استفاده کنید و در صورت بشب رسانی آن آپدیت ویز را تکی با چند کلیک از همین صفحه گرفتن نمایید.

 

ویژگی‌ها:

ویز با بهره‌گیری از داده‌های مردمی قادر است مکان‌هایی که پلیس راهنمایی رانندگی در آن‌ها وجود دارد را نمایش دهد تا شما از اسپید خود بکاهید و خلاف مقررات راهنمایی و رانندگی عمل نکنید.

این براسمه نرم‌افزار هشدار دوربین پلیس برای اندروید است یعنی بعد از رسیدن به دوربین‌های کنترل اسپید راهنمایی و رانندگی به شما هشدار می‌دهد که به دوربین نزدیک می‌شوید و اگر اسپید بالایی دارید باید از آن بکاهید.

اگر در شهر کوچولوی مثل تهران راننده تاکسی باشید با استفاده از ویز می‌توانید ترافیک را دور زده و تعداد بیشتری مسافر را جابه‌جا نمایید.

با بهره‌گیری از ویز می‌توانید نزدیک‌ترین پمپ‌بنزین و گاز را در اطراف خود پیدا کنید و بعد از به پایان رسیدن سوختتان بنزین بزنید.

با نصب ویز می‌توانید از سخنگو فارسی‌اش استفاده کرده و به‌راحتی هنگام رانندگی مسیریابی شوید.

 

تغییرات نسخه ۴٫۵۶٫۰٫۲ :

رفع مشکلات جزیی و بهبود هایی در براسمه

آموزش کامل براسمه ویز(Waze) را در اینجا ببینید