دانلود گیم زیبا سبک فرار شاهزاده خانم Subway Princess Runner v3.6.3

گیم سبک رانر اندروید آیکون

گیم سبک رانر اندروید

۴٫۲
(۲۹۱۰۷۶)
امتیاز در گوگل‌پلی

گیم , ماجراجویانه

وقتی حرف از گیم های سبک رانر پیش می آید بیشتر افراد افکارشان جهت گیم Subway Surfers می رود چرا که این گیم از بنایان گذاران سبک رانر در اندروید است و با گرافیک زیبا و امکانات متعدد اش هیچگاه مورد بی توجهی کاربران قرار نگرفته و همه شبه در حال پیشرفت است. Subway Princess Runnerکه امشب قصد معرفی کردنش در اندرویدها داریم یکی از پرطرفدار ترین گیم های گوگل پلی در سبک رانر است چرا که تا کنون توانسته بیش از ۱۰۰ تمایلیون کاربر را به خود جلب کند.البته این چیز تازه ای برای استودیو lvy نیست چراکه تجربه این حجم محبوبیت را در گیم Street Racing 3D هم داشته است و قله های موفقیت را با این گیم نیز پیموده است.

 

دمنطقه گیم :

در این گیم زیبا همانند همه گیم های سبک رانر باید از یک مامور فرار کنید و در محیط های گیم با سر خورد یا پریدن موانع را پشت سر بگذارید فقط توجه داشته باشید در مسیر سکه هایی وجود دارد که با آنها می توانید برخی امکانات را به شخصیت خود اضافه کنید پس هیچ کتله شان را از بین ندهید و با ثبت رکورد های بالا در رنکینگ گیم جایگاه خوبی برای خود ثبت کنید.

آگهی

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.0
    و بالاتر
  • نسخه کنونی : ۳٫۶٫۳
  • اندازه : ۵۸M
  • تاریخ به‌شبرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶

محیط های گیم Subway Princess Runner

جنگل: در جنگل باید هنگام فرار حومنطقه به تنه های درخت و موانعی که در مسیر است مثل جوی های آب باشد.

مترو:در مترو با دو چالش رو به رو هستید یک موانع مسیر که درتمامی محیط ها هستند دو قطار ها که با اسپید حرکت می کند و شما باید با تیزهوشی از بین شان عبور کنید.

مسیر اتوبوس:در این محیط یک شهر زیبا به شما نمایش داده می شود و از شما خواسته می شود شاهزاده خانم را با عبور از بین اتوبوس ها فراری دهید.

جوایز گیم Subway Princess Runner

اگر حرفه ای باشید و رکورد های بالایی بزنید حتما مورد تشویق این گیم قرار گرفته و اسکیت بورد یا جت بک  هدیه می گیرید.

ویژگی های مناسبتی و فصلی گیم Subway Princess Runner

در این گیم براساس فصل و مناسبتی که در آن هستید محیط اطراف تان تغییر می کند مثلا در زمستان در کنار مسیر برف می بینید یا اینکه در جشن سال نو لباس کاراکتر ها تغییر می کند.

ثبت رکورد ها و انتشار آن در شبکه های اجتماعی

Subway Princess Runner برای بالا بردن حس رقابت جایگاه شما را در جدول رکورد هایش نشان می دهد و اجازه می دهد رکورد تان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

نقاط ضعف گیم Subway Princess Runner

اگر بخواهیم Subway Princess Runner را منصفانه قضاوت کنیم باید بگوییم این گیم یک کپی پر زرق و برق از Subway Surfers است و هیچ ایده نویی در آن نیست حتی گیم از روند دمنطقهی خاصی سالخوردهوی نمی کند و تمامی امکاناتش از گیم دونده مترو الگو گرفته است.