دانلود گیم نید فور اسپید ۲۰۱۹ Need for Speed™ No Limits v4.0.2

نوترین عنوان از گیم مسابقات اتومبیلرانی بسیار محبوب با اسم Need for Speed™ No Limits هم‌حالا برای اندروید ارائه شده است. در این گیم می‌توانید به وسیله گزینه‌های بیشماری که در اختیار دارید اتومبیل خود را به نحو دلخواه سفارشی و تنظیم کنید. در مسابقات هیجان‌انگیز به رقابت پرداخته و بر خیابان‌ها حکومت کنید. اتومبیل‌های واقعی را جمع‌آوری کنید و با استفاده از پیشرفته‌ترین سیستم سفارشی‌سازی بر روی موبایل، اتومبیل رویایی خود را ساخته و پیشب میدان شوید. می‌توانید از میان بیش از ۲۵۰ تمایلیون ترکیب مختباه قطعات انتخاب کنید. دنده را به اسپید جا بزنید، نیترو را فعال کنید و با دریفت کشیدن در ساعات پر ترافیک خیابان‌ها، رقیبان خود را پشت سر بگذارید.

در اولین نسخه گیم عطش اسپید که تکی برای موبایل ساخته شده برای تفاضل بر دیگر رانندگان به مسابقه بپردازید. این گیم توسط توسعه‌دهنده گیم Real Racing 3 به شما ارائه می‌گردد. با استفاده از محدوده باورنکردنی از اتومبیل‌ها با قابلیت سفارشی‌سازی می‌توانید اتومبیل رویایی خود را بسازید. با ورود به فرهتگ اتومبیل‌های زیرزمینی خود را جایی میان کنترل و هرج و مرج می‌یابید. مسابقات را برنده شوید، امتیاز خود را بالا ببرید، سپس در مسابقات بیشتر شرکت کنید.

اتومبیل‌های دنیای واقعی که همیشه آرزویشان را داشته‌اید از جمله Subaru BRZ، BMW M4, McLaren 650s, Porsche 911 و غیره را انتخاب کنید. سپس به وسیله یکی از بدترین سیستم‌های سفارشی که بیش از ۲٫۵ تمایلیون ترکیب مختباه را به شما ارائه می‌کند، اتومبیل خود را تغییر دهید.

در خیابان‌های Blackridge به اسپید و بی‌پروا رانندگی کنید، از روی سکوهای پرش، میان ترافیک، کنار دیوار و مناطق نیتروی اسپید بالا شتاب بگیرید.

هیچ‌گاه دست نکشید و با همه کسانی که به اندازه کافی برای رقابت با شما دیوانه هستند مسابفه دهید. در بیش از ۱۰۰۰ مسابقه چالش‌برانگیز لاستیک بسوزانید و این تازه شروع خط است. بداسم شوید، خیابان‌ها را مال خود کنید و بدترین اتومبیل‌های دنیا را به چنگ بیاورید. زیرا یک اتومبیل هیچ‌گاه کافی نیست!

توجه داشته باشید در حال حاضر گیم تکی برای کارابران هلند فعال شده و ارایه آن رسمی نمی باشد از این رو زبان گیم انگلیسی نیست .

 

تغییرات نسخه ۴٫۰٫۲ :

امکان شرکت در مسابقات با بهره گیری از خودرو ۱۹۹۷ Nissan 180sx

بررسی بهبود بازار سیاه در گیم