چگونه به یک دختر بفهمانیم دوستش داریم

اگر شما دختری را دوست دارید، خیلی مهم است که خود او هم بفهمد این موضوع را. اما شما خیلی نگران یا خجالتی هستید و سخت است برایتان کلمه دوستت دارم را با صدای بلند به او بگویید. اما نگران نباشید راههای زیادی وجود دارد که به دختر بفهمانید که دوستش دارید. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه عشق خود را به دختری ثابت کنید. حتما بخش نکات آموزشی را بخوانید زیرا برخی از آموزش ها را در آنجا نوشته ایم.

بخش ۱ از ۲ : از طریق حرکات عاشقانه بخش ۱ از ۲ : از طریق حرکات عاشقانه

۱برای او گل بفرستید. درستت است که این کار دیگر کلیشه ای است اما یک دسته گل زیبا کار جمله دوستت دارم را انجام می دهد برای شما.

  • سعی کنید گلی خریداری کنید که مورد علاقه او باشد.
  • یک یاداشت عاشقانه درون گل برایش بنویسید برای مثال ” گل خوشگل برای خانوم خوشگلم “
  • اگر پول ندارید لازم نیست که یک دست گل گران بخرید، فقط کافی است بر فرض مثال یک شاخه گل رز تهیه کنید.
  • خیلی عاشقانه تر است که اگر به او بگویید که با شما بیرون بیاید و سپس گل را به اون بدهید.

چگونه به یک دختر بفهمانیم دوستش داریم

۲شام یا ناهار مورد علاقه اش را بپزید. شما با یک پول کم و کمی تلاش و وقت گذاراندن برای پختن غذایی که دوست دخترتون دوست دارید می توانید فهمانید بهش که چقدر برایش مهم هستید. همچنین خیلی مهم است که یک موزیک، زیبا کردن میز و روشن کردن شمع محیط را کاملا عاشقانه کنید.

چگونه به یک دختر بفهمانیم دوستش داریم

۳برای او یک نامه عاشقانه بنویسید. نوشتن یک نامه عاشقانه و رمانتیک می تواند به دختر نشان دهید که چقدر دوستش دارید. این بهترین روش برای کسانی است که در بیان احساسات خود مشکل دارند و تنها کاری که باید بکنید یک قلم و یک کاغذ بردارید و هرچی که دوست دارید بهش بگویید نمیتونید برایش بنویسید.

  • اگر در نوشتن نامه مشکل دارید اولش یک جمله عاشقانه از بزرگان پیدا کنید و بنویسید.
  • می توانید برای او ایمیل یا اس ام اس بفرستید ولی ارسال نامه خیلی زیباتر است.

چگونه به یک دختر بفهمانیم دوستش داریم

بیشتر بخوانید : چگونه با دختر دوست شویم

 

۴او را بیرون ببرید. اول برنامه ریزی کنید که چگونه می شود یک شب کاملا عاشقانه دوتایی را باید سپری کنید که به هر دو شما خوش بگذرد. می توانید به سینما یا شام را در یک رستوران بخورید یا جایی بروید که برای اولین بار همدیگر را دیده اید یا اولین قرار را گذاشته اید.

  • سعی کنید بفهمید که او دوست دارد کجا برود. اگر میگویید بریم رستوران شما او را به زور به سینما نبرید.

چگونه به یک دختر بفهمانیم دوستش داریم

۵از او تعریف کنید. دختران عاشق این هستند که ازشون تعریف بشود. اگر از ظاهر او تعریف کنید که دیوانه شما می شود. نمیخواد تعریف الکی کنید. برای مثال اگر موی بلند دارد و شما دوست دارید بهش بگویید یا اگر رنگ موهایش برای شما جذاب است به اون بگویید.

  • اگر کاری در خانه کرده از اون تعریف کنید. یک کار مهم انجام داده از دید خودش و برای شما تعریف می کند، شما با شور و شوق ازش تعریف کنید. همیشه صادقانه تعریف کنید و مصنوعی نباشد.

۶او را سورپرایز کنید. سورپرایز کردن یکی از بهترین راهها برای نشان دادن علاقه خود به دختر است که همه کار حاضرید بکنید که او را خوشحال کنید. شما نیاز ندارید که یک مهمانی بزرگ بگیرید یا به اون یک کادو گرون قیمت بدهید ( البته اینا خیلی هم عالیه ). اما سورپورایز می تواند یک نامه عاشقانه درون کیفش باشه یا خرید یک فیلم مورد علاقه اش و یا حتی یک عطر کوچیک.

بیشتر بخوانید : چگونه با یک دختر صحبت کنیم

 

بخش ۲ از ۲ : از طریق رفتار خود بخش ۲ از ۲ : از طریق رفتار خود
بخش ۲ از ۲ : از طریق رفتار خود

۱مهربان باشید. به دوست دختر خود نشان دهید که با او مهربان هستید و مهم نیست کجا و در چه شرایطی هستید. اگر با دوستانش یا دوستان خود بیرون می روید حسابی با او مهربان باشید.

چگونه به یک دختر بفهمانیم دوستش داریم

۲صادق و راستگو باشید. صداقت هنگامی که شما شخصی را دوست  دارید خیلی مهم هست. اگر صادق نباشید، دختر اعتمادش را به شما از دست می دهد و ممکن است رابطه شما بهم بخورد.

  • شما همچنین باید از نظر احساسات خود نیز نسبت به او صادق باشید. اگر عاشق او هستید ، اما چیزی نگفته اید ، شجاعت خود را جمع کنید و به دوست دختر خود بگویید. صداقت همیشه بهترین سیاست در مورد احساسات است.

چگونه به یک دختر بفهمانیم دوستش داریم

۳سخاوتمند باشید. نشان دهید که خوانمردی و سخاوتمند بودن راجب خانم ها هنوز نمرده است. سعی کنید در را برای او باز کنید، در رستوران اجازه دهید اول او سفارش دهد. اگر او سردش هست کاپشن یا پالتو خود را به دوست دخترتان بدهید تا بپوشد. بگذارید بفهمد که شما حواستان به او است و هر وقت به شما نیاز دارد شما اماده هستید.

۴حامی باشید. سعی کنید تا حد امکان دلسوز و پشتیبان دختری باشید که دوستش دارید. شما می توانید از بسیاری جهات حامی او باشید، خواه با دیدن نمایشنامه ای که او نقش حمایتی در آن دارد ، یا پول قرض دادن به او و حتی هنگامی که گریه میکند کنارش بنشینید و او را دلداری دهید تا خیالش راحت باشد یکی هست همیشه مراقبش باشد.

بیشتر بخوانید
چگونه با دوست دختر خود رفتار کنیم

نکات آموزشی این بخش :

۱- در مورد کارهای روزانه ای که انجام داده از او سوال بپرسید.

۲- بک شنونده خوب باشید. دختران اکثر دوست دارن صحبت کنند و جالب است برایشان ازشان در مورد کاری که تعریف کرده سوال بپرسید.

۳- به اون اعتماد داشته باشد. اگر با دوست خود بیرون می رود تند تند به اون زنگ با پیامک ندهید که کجایی. بزارید کمی خوش بگذارند.

۴- قبل از خوابیدن به او زنگ یا پیامک بدید. این کار باعث می شود دختر به فکر فرو رود که چقدر برای شما مهم هست.

۵- با دوستان و خانواده او آشنا شوید و بگذارید بفهمد برای رسیدن به او چه کارهایی انجام خواهید داد.

نوشته چگونه به یک دختر بفهمانیم دوستش داریم اولین بار در وان هو. پدیدار شد.


https://www.onehow.ir/show-a-girl-you-love-her/