چگونه ویدیوهای یوتیوب را با اندروید دانلود کنیم

استفاده از اپیلیکیشن های پخش انلاین ویدیو ساده ترین راه است. ولی اگر سیگنال های دریافتی دچار اشکال شود کل ویدیو مشکل پیاده می کند. اما اگر به جای تماشای آنلاین ویدیو، آن را دانلود کنید می توانید در هر زمانی آن را  تماشا کنید. دانلود ویدیو یوتیوب با استفاده از نرم افزار  بهترین راه به نظر می رسد.

روش ۱ از ۲ : دانلود از یوتیوب با استفاده از نرم افزار روش ۱ از ۲ : دانلود از یوتیوب با استفاده از نرم افزار

۱به قسمت تنظیمات گوشی خود بروید : برنامه هایی که برای دانلود ویدیو از یوتیوب هستند معمولا در ” Google Play Store” وجود ندارد. بنابراین باید برخی تنظیمات گوشی را در بخش ” Security” تغییر دهید.

۲” Security”را در از لیست “Settings”باز کنید. این قسمت تنظیمات امنیتی اندروید را نشان می دهد.

دانلود ویدیو یوتیوب با اندروید

۳” Unknown sources”را از قسمت ” Security”را فعال کنید. برای فعال بودن باید تیک سبز رنگ کنار آن دیده شود.

دانلود ویدیو یوتیوب با اندروید

۴یک نرم افزار دانلود ویدیو از یوتیوب دانلود کنید. چندین نرم افزاری برای انجام این کار وجود دارند که برخی از آنها عبارت اند از:

TubeMate tubemate.net

۵فایل “APK”را برای اندروید را دانلود کنید. در سایت ممکن است لیستی از نرم افزار با پسوند های مختلف وجود داشته باشد باید توجه داشته باشید که فایل با پسوند”APK”برای اندروید می باشد.

۶پس از دانلود فایل را اجرا کنید: شما می توانید تپ” Download Complete” را در پنل اطلاع رسانی (notification) مشاهده کنید. برای نصب باید بر روی آن کلیک کنید.

۷راه اندازی نرم افزار بعد از نصب: بعد از نصب می توانید بر روی دکمه”Open”یا آیکون برنامه کلید کنید.

۸ویدیویی را که می خواهید دانلود کنید را پیدا کنید. بستگی به نوع نرم افزار ممکن است لیستی از ویدیوها را در اختیار شما بگذارد یا باید خودتان جستجو کنید.

چگونه ویدیوهای یوتیوب را با اندروید دانلود کنیم

۹اندازه و فرمتی را که می خواهید انتخاب کنید:پس از انتخاب ویدیو،اندازه و فرمت های مختلف به شما نشان داده خواهد شد. اگر در انتخاب فرمت مطمئن نیستید بهتر است فرمت MP4 را انتخاب کنید که در اکثر گوشی های اندرویدی قابل اجرا می باشد.

چگونه ویدیوهای یوتیوب را با اندروید دانلود کنیم

  • توجه داشته باشید همه ویدیوها اندازه و فرمت های یکسانی ندارند.

۱۰صبر کنید تا ویدیو شما دانلود شود: بعد از انتخاب اندازه و فرمت برنامه شروع به دانلود ویدیو می کند. زمان دانلود بسته به اندازه و زمان ویدیو و همچنین سرعت اینترنت شما متفاوت است.

  • شما می توانید برنامه را در هنگام دانلود ببندید و از پنل اطلاع رسانی(notification) بر پیشرفت دانلود نظارت کنید.

روش ۲ از ۲ : دانلود از یوتیوب با استفاده از وب سایت روش ۲ از ۲ : دانلود از یوتیوب با استفاده از وب سایت

۱به سایت یوتیوب بروید و ویدیویی را که می خواهید انتخاب کنید.

  • شما می توانید این کار را از راه های مختلف انجام دهید از جمله از نرم افزار یوتیوب موجود بر روی اندروید استفاده کنید.

۲آیکون “share”در بالا یا پایین ویدیو را فشار دهید.

۳سپس بعد از باز شدن منو “Share this video” گزینه “Copy Link ” را که معمولا سمت راست منو است را انتخاب کنید حالا لینک ویدیو در دستگاه شما ذخیره شده است.

۴حالا یک سایت “ YouTube downloader page ” پیدا کنید. چندین سایت وجود دارند که با اندروید به خوبی کار می کنند.برخی از این سایت عبارت اند از:

  • clipconverter.cc
  • savido.net

۵لینکی را که کپی کردید را در محل مناسبی از سایت که مشخص شده است قرار دهید.برای انجام اینکار در محل مشخص شده کلید کنید و گزینه “paste”را انتخاب کنید.

۶دکمه ” Continue” یا ” Download” را فشار دهید.توجه داشته باشید که اینگونه سایت ها معمولا پاپ اپ ها و پیام های اضافی را باز می کند پس از اصلی بودن صفحه اطمینان حاصل  کنید.

۷سایت امکان دانلود با کیفیت های متفاوت و با حچم های مختلف برای شما فراهم می کند حتی امکان دانلود موزیک ویدیو به صورت صوتی و با حجم بسیار کم. بعد از انتخاب نسخه مورد نظر سایت به طور اتوماتیک شروع به تبدیل و دانلود می کند.

نوشته چگونه ویدیوهای یوتیوب را با اندروید دانلود کنیم اولین بار در وان هو. پدیدار شد.


https://www.onehow.ir/download-videos-on-android/